Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Denizli’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Denizli kent protokolü 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Denizli Valisi Hasan Karahan, “Şanlı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi’nin 95’inci yıldönümünü Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Anadolu insanının kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle, topyekûn verdiği onurlu bir mücadelenin eseri olan bu büyük zafer, milletimizin kudret ve kahramanlığının bir göstergesi olmakla kalmamış, birlik ve beraberliğimizin ne kadar büyük ve sarsılmaz olduğunu da ortaya koymuştur. Kurtuluş Destanının zaferle taçlandırıldığı 30 Ağustos Zaferi’nin 95. yılı vesilesiyle Denizli halkının ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Zolan, Türk milleti 95 yıl önce Dumlupınar’da yazdığı destansı mücadele ve bağımsızlık ruhuna bugün de sahiptir. 15 Temmuz’da tanklara, uçaklara göğsünü siper eden aziz vatandaşlarımız, bu millete silah sıkanlara karşı duruşunu bir kez daha göstermiştir. Bu duygu ve düşüncelerle kadim milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan uğruna canını veren tüm şehitlerimize Allah’ tan rahmet gazilerimize sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum dedi.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Hüseyin Bağ

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Rektör Bağ, “Zaferlerle bezenmiş şanlı tarihimizin mihenk taşlarından biri olan 30 Ağustos Zaferi; 1919’da türlü zorluklar içinde başlatılan istiklal mücadelesinin devamı olarak, 1922 yılında Dumlupınar’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde kazanılan zaferle taçlanmıştır. 95. yılını kutladığımız ‘Başkomutanlık Meydan Muharebesi’ adıyla da bilinen Büyük Taarruz’un zaferle sonuçlanması, Türk milletinin asla bağımsızlığını terk etmeyeceğini ve bu uğurda zor şartlar altında, canları pahasına mücadele verebildiğinin bir kanıtı olarak tarihe geçmiştir. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Taarruzun Başkumandanı Gazi Mustafa Kemal ve dava arkadaşlarını yâd ederken, canlarıyla bu toprakları biz Türk milletine vatan yapmış aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum” şeklinde konuştu.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bir mesaj yayımladı. Başkan Gürlesin, “30 Ağustos Zaferi, Türk Milleti’nin özgürlük ve bağımsızlık şelalesini tüm dünyanın göreceği şekilde sonsuza kadar sönmemek üzere yaktığı bir zaferdir. Zaferlerle dolu tarihe sahip bir millet olarak, Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun en önemli aşamalarından olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yılını kutluyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferi armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kanlarıyla bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve 15 Temmuz kahramanlarını, sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz”.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Subaşıoğlu, Bağımsızlık mücadelelerimizin en büyük zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Türkiye tarihi için önemli bir zaferdir. Milletimiz bağımsızlık için düşmanlarına karşı birlik olmuş ve büyük bir zafer elde etmiştir. Kahraman ordumuz ve milletimiz bu vatanın hiç bir zaman hiç bir şekilde işgal altında kalmayacağını tüm dünyaya göstermiştir. Aziz milletimiz büyük fedakarlıklarla zafer kazanan ecdadından aldığı ilhamla bugün de ülkesine sahip çıkmaktadır. Milletimiz ülkemizin geleceği konusunda her zaman söz sahibi olmuş ve iradesini ortaya koymuştur. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Erdoğan, “Bayramlar, milli ve dini duyguların güçlendiği, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumun millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bu bağlamda tüm halkımızın bağımsızlık ve hürriyetimizden hiçbir şekilde ödün vermeyeceğimizin kanıtı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Mübarek Kurban Bayramı’nın da İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu mukaddes vatan topraklarında nesiller boyu nice huzurlu ve coşkulu bayramlar kutlanmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” diye belirtti.

Bir önceki yazımız olan Tüm pazarı satın aldı, herşeyi bedava dağıttı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi