Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bakan Ağbal Bayburt’ta vatandaşlarla bayramlaştı

Maliye Bakanı Naci Ağbal, memleketi Bayburt’ta Zahit Mahallesi’ndeki mahalle odasında organize edilen programda vatandaşlarla bayramlaştı. Ağbal yaptığı konuşmada, “Birçok sıkıntıyla karşı karşıya kaldık ama milletçe birlik ve beraberlik içinde bunların hepsinin üstesinden geldik. Bu açıdan sıkıntılar yaşamış olmakla birlikte bu şerden hep beraber hayır çıkarttık. Sağduyuyu, birlik ve beraberliği aramızda kalıcı bir şekilde tesis ettik. Gerek içerideki terör örgütleri, gerek dışarıdaki şer odakları bu sıkıntıları bize yaşatırken, bu millete diz çöktüreceklerini düşündüler, umdular ama yine Allah’a şükrediyoruz ki Çanakkale ruhu bu topraklarda hiç ölmemiş. Bu da bizi burada dipdiri tutan adeta birliğimizin çimentosu dedi.

Terörle mücadelede ve 15 Temmuz’da şehit olanlara Allah’tan rahmet dileyen Ağbal, Şunu herkes bilsin ki bu millet çok güçlü. Bu milleti yedi düveli gelse Allah’ın izniyle kahramanlarımız olduğu sürece hiçbir şekilde sırtını yere getiremez diye konuştu.

Programa Vali Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, eski bakanlardan Ülkü Gökalp Güney, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Zahit Mahallesi Muhtarı Mahmut Orun ve vatandaşlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Nehirde boğulmak üzere olan çocuğu İHA muhabiri kurtardı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi