Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Asfaltla buluşan sokak sayısı artıyor

Ekipler birden fazla noktada aynı anda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Veli Şaban Mahallesi Erzurum Caddesi’ni de asfaltla buluşturdu. Bu cadde de binder asfalt uygulamalarına son sürat devam eden ekipler aynı zamanda Kaleardı Mahallesi Süleymaniye Caddesi’nde de yol kotu düşürme çalışması gerçekleştiriyor.

MEZARLIKLARDA DÜZENLEME ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Yol ve kaldırım çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren Bayburt Belediyesi mezarlık düzenleme çalışmalarına da devam ediyor. Daha önce gerçekleştirdiği çalışmalarla Bayburt’ta ki mezarlıkları elden geçirerek daha temiz ve daha düzenli bir şekle getiren Muhtarlıklar Müdürlüğü’ne bağlı Mezarlıklar Şefliği ekipleri, vatandaşların ziyaretlerini daha rahat gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla komple bir düzenleme çalışması gerçekleştiriyor. Esentepe Mahallesi’nde bulunan Yeni Garipler Mezarlığı’nda faaliyetlerine devam ekipler burada bordür uygulaması yaparak mezarlık içinde ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Aileler CMC Çağrı Merkezi’nde başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi